NiCd - nikl kadmiové akumulátory

Společnost fgFORTE je v oblasti NiCd akumulátorů oficiálním partnerem značky Changhong, která je světovým výrobcem NiCd baterií. Portfolio Changhong nabízí širokou škálu produktů pro různé aplikace v rámci odvětví železniční dopravy, jako jsou stacionární napájení, signalizace nebo palubní zařízení. Společnost Changhong směřuje své současné aktivity k posílení své pozice na evropském trhu, a proto aktuálně testuje a vyvíjí nové produkty, které splňují nejnovější požadavky železničního průmyslu z hlediska velikosti, výkonu a údržby.

Mezi hlavní výhody nikl kadmiových akumulátorů patří především vysoká spolehlivost a životnost. Ve srovnání s jinými typy akumulátorů poskytují možnost odběru velmi vysokých proudů a vyznačují se schopností velmi rychlého nabíjení.  Významnou předností je široký rozsah provozních teplot (–40°C až + 70°C), výborné mechanické vlastnosti – odolnost vůči rázům a vibracím je předurčuje pro použití v náročných provozech například u kolejových vozidel.

Typickým rysem je relativně malá změna napětí v průběhu vybíjení, což znamená že napětí je téměř po celou dobu vybjení konstantní  a to téměř až do plného vyčerpání kapacity.

Pro získání bližších informací a pro případnou poptávku NI-Cd akumulátorů kontaktujte zákaznické centrum fgFORTE s.r.o., +420571891141, info@fg-forte.cz

img+420 571 891 141

V rámci Operačního programu zaměstnanost realizujeme projekt na vzdělávání zaměstnanců v kurzech zaměřených na obecné IT; měkké a manažerské dovednosti; účetní a ekonomické znalosti, technické a jiné odborné vzdělávání. Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávané pracovní činnosti. Do projektu bude zapojeno celkem 12 zaměstnanců žadatele. Projekt je z 85 % financován ze zdrojů EU.

Název projektu: Vzdělávání - fgFORTE
CZ.03.1.52/0.0/0.0/16_043/0005016
Období realizace: 1. 3. 2017 – 28. 2. 2019

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím