Energetika

Pro oblast napájení energetických celků jako jsou elektrárny, teplárny či pro zálohavání různych průmyslových aplikací se používají nejčastěji baterie a články typu OPzS, OPzV a také ventilem řízené akumulátory s životností 10 a více let. 

Baterie fgFORTE OPzS jsou klasické staniční akumulátory mající určité výhody, které jsou pro některé průmyslové aplikace velmi zajímavé. Jedná se především o dlouhou projektovanou životnost až 22 let, možnost doplňovat elektrolyt, snadnou diagnostiku vzhledem k přístupu do článku, velmi vysokou spolehlivost s minimální poruchovostí.

Baterie fgFORTE OPzV jsou  gelové akumulátory a mají významné předpoklady pro použití v nejnáročnějších aplikacích. Jedná se především o dlouhou projektovanou životnost - 20 let, baterie jsou bezúdržbové a mají velmi vysokou spolehlivost s minimální poruchovostí.

Ventilem řízené akumulátory fgFORTE jsou kompletně uzavřeny, zabezpečeny proti prosakování a osvědčená AGM technologie umožňuje efektivní rekombinaci plynů (až 99%). Při konstrukci baterie je použita nejmodernější technologie s projektovanou životností až 20 let. Výhodou je bezpečnostní ventil zabraňující průniku plamene a případné explozi baterie. 

Jaké jsou nejlepší baterie pro energetiku, se dozvíte na našem zákaznickém centru:  info@fg-forte.cz, tel: 571 891 141

Klíčové související produktové řady fgFORTE:

fgFORTE OPzS
fgFORTE OPzV
fgFORTE AGM 2FG
fgFORTE AGM 6FG

 

img+420 571 891 141

V rámci Operačního programu zaměstnanost realizujeme projekt na vzdělávání zaměstnanců v kurzech zaměřených na obecné IT; měkké a manažerské dovednosti; účetní a ekonomické znalosti, technické a jiné odborné vzdělávání. Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávané pracovní činnosti. Do projektu bude zapojeno celkem 12 zaměstnanců žadatele. Projekt je z 85 % financován ze zdrojů EU.

Název projektu: Vzdělávání - fgFORTE
CZ.03.1.52/0.0/0.0/16_043/0005016
Období realizace: 1. 3. 2017 – 28. 2. 2019

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím