VALOR MP

Produktová řada lithiových akumulátorů VALOR MP (Motive Power) od společnosti fgFORTE zahrnuje trakční baterie složené z prismatických článků typu LiFePO4. Tyto baterie jsou navrženy pro napájení trakčních aplikací a jsou vyráběny v souladu s normou ČSN EN 62619:2017.

Hlavní výhody lithiových baterií VALOR MP spočívají v nižších nákladech vlastnictví, než mají klasické olověné baterie. Tato vlastnost se projevuje především v náročných a vícesměnných provozech, kde je třeba zajistit více olověných baterií pro jednu aplikaci a provozovat nabíjárny. Baterie VALOR MP je nabita 5x rychleji než olověná baterie a má 100% efektivitu příjmu energie při nabíjení. (Olověná baterie má ztráty v podobě tepla při nabíjení, kterou jsou cca 30%). Úspory nákladů na nabíjení jsou u VALOR MP velmi významné.

Baterie VALOR MP se skládá z bateriového bloku a managementu baterie (BMS), který monitoruje stav a zajišťuje spolehlivý a bezpečný provoz. Díky vyladěnému algoritmu je po celou dobu životnosti baterie provozována s maximální efektivitou a dosahuje více než 6000 cyklů nabití/vybití (olověná baterie cca 1500 cyklů)

Společnost fgFORTE poskytuje na tento produkt záruku 5 let.

Pro bližší informace o VALOR MP a cenovou nabídku kontaktuje naše obchodní oddělení.

img+420 571 891 141

V rámci Operačního programu zaměstnanost realizujeme projekt na vzdělávání zaměstnanců v kurzech zaměřených na obecné IT; měkké a manažerské dovednosti; účetní a ekonomické znalosti, technické a jiné odborné vzdělávání. Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávané pracovní činnosti. Do projektu bude zapojeno celkem 12 zaměstnanců žadatele. Projekt je z 85 % financován ze zdrojů EU.

Název projektu: Vzdělávání - fgFORTE
CZ.03.1.52/0.0/0.0/16_043/0005016
Období realizace: 1. 3. 2017 – 28. 2. 2019

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím