Staniční olověné baterie

Společnost fgFORTE patří mezi významné výrobce a dodavatele různých druhů baterií a bateriového píslušenství. Velmi dobré jméno si díky své kvalitě, stabilnímu chování a vynikajícímu poměru cena/výkon získaly zejména bezúdržbové ventilem řízené olověné akumulátory, které jsou kompletně uzavřeny, zabezpečeny proti prosakování a osvědčená AGM technologie umožňuje efektivní rekombinaci plynů (až 99%). Díky absolutní bezúdržbovosti a speciální konstrukci akumulátory fgFORTE instalovat v jakékoli poloze, jsou vhodné pro aplikace s dobou vybíjení od 1 do 20 hodin nejčastěji se používají v průmyslových instalacích jako jsou dálkovéspínání, telekomunikace, poplašné, požární a zabezpečovací systémy.

Mezi další. velmi rozšířené typy, staničních akumulátorů značky fgFORTE patří klasické větrané články OPzS a gelové bezúdržbové články OPzV. Pomocí sestav těchto článků jsou napájeny nebo zálohovány průmyslové aplikace jako jsou generátory elektrické energie, technologické a výrobní linky či nouzové osvětlení výrobních hal a jiných industriálních celků.

img+420 571 891 141

V rámci Operačního programu zaměstnanost realizujeme projekt na vzdělávání zaměstnanců v kurzech zaměřených na obecné IT; měkké a manažerské dovednosti; účetní a ekonomické znalosti, technické a jiné odborné vzdělávání. Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávané pracovní činnosti. Do projektu bude zapojeno celkem 12 zaměstnanců žadatele. Projekt je z 85 % financován ze zdrojů EU.

Název projektu: Vzdělávání - fgFORTE
CZ.03.1.52/0.0/0.0/16_043/0005016
Období realizace: 1. 3. 2017 – 28. 2. 2019

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím