Společnost

Od doby, kdy začala společnost fgFORTE s.r.o. aktivně působit na českém trhu, uplynulo již mnoho let. Za uplynulé období jsme dokázali, že průmyslové akumulátory fgFORTE patří mezi špičkové produkty a získali jsme pověst spolehlivé firmy s kvalitním zázemím a vysokým stupněm odbornosti. Nebyla to jednoduchá cesta, ale díky poctivému přístupu a houževnaté práci celého týmu jsme se mohli podílet na významných realizacích pro renomované obchodní partnery. Velmi si vážíme úspěchů, které jsme dosáhli, protože víme, jak pečlivě si v dnešní době každý vybírá své dodavatele. Pro oblast napájení průmyslovými akumulátory to platí vrchovatou měrou, neboť je zpravidla klíčová pro zajištění a udržení spolehlivého provozu většiny hospodářských odvětví.

Naše strategie se dlouhodobě odvíjí od vašich potřeb, a protože si uvědomujeme, jak rozdílné mohou být, snažíme se v maximální možné míře o individuální přístup. Ti z vás, kteří nás znají delší dobu, vědí, že se vždy snažíme nalézt nejvhodnější řešení a jednáme prostě a přímo ve vašem zájmu. Zkrátka tak, abychom byli nápomocní na vaší cestě k úspěchu.

Hlavní výhody, které získáte při spolupráci s fgFORTE s.r.o. jsou:

  • Vysoká kvalita všech produktů díky osvědčeným technologiím a důsledné vstupní a výstupní kontrole
  • Kontinuální vývoj a inovace zaváděné do reálné praxe
  • Dodatečná technická podpora a odborné poradenství
  • Rozšířené záruky, poprodejní servisní činnosti a individuální komunikace

Budeme velmi rádi, pokud s námi budete i v osobním kontaktu a dáte nám důvěru a možnost podílet se na optimalizaci vašich výrobních a provozních systémů.

img+420 571 891 141

V rámci Operačního programu zaměstnanost realizujeme projekt na vzdělávání zaměstnanců v kurzech zaměřených na obecné IT; měkké a manažerské dovednosti; účetní a ekonomické znalosti, technické a jiné odborné vzdělávání. Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávané pracovní činnosti. Do projektu bude zapojeno celkem 12 zaměstnanců žadatele. Projekt je z 85 % financován ze zdrojů EU.

Název projektu: Vzdělávání - fgFORTE
CZ.03.1.52/0.0/0.0/16_043/0005016
Období realizace: 1. 3. 2017 – 28. 2. 2019

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím