Servis

Různé potřeby uživatelů baterií a akumulátorů vedou k různým potřebám v oblasti servisu. V minulosti byly požadavky na údržbu a servis minimální zejména z důvodu neochoty investovat dodatečné prostředky do provozního materiálu. Poslední trend je jiný. Kromě minimálních nákladů na vstupu a zajištění výborného poměru kvalita/cena  se stále více klade důraz na maximální prodloužení životnosti z baterie.

Prodloužení životnosti baterie pochopitelně není možné bez profesionálního přístupu odborníků s rozsáhlými zkušenostmi a bez dodatečných nákladů. Každý uživatel však může snadno posoudit, zda je pro něj výhodné investovat do pravidelného servisu a prodloužit tak životnost baterie až o třetinu. Společnost fgFORTE s.r.o. nabízí řadu servisních programů a individuálních nabídek přesně podle požadavků konkrétního zákazníka.

Mezi hlavní servisní činnosti, které společnost fgFORTE s.r.o. poskytuje, patří především následujcící aktivity:

  • Výměna a servis trakčních baterií
  • Výměna a servis staničních baterií
  • Posouzení stavu a revitalizace průmyslových akumulátorů
  • Výměna a servis nabíječů průmyslových akumulátorů

Pokud potřebujete zajistit některoou z výše uvedených servisních činností, kontaktujte prosím naše servisní oddělení. 

img+420 571 891 141

V rámci Operačního programu zaměstnanost realizujeme projekt na vzdělávání zaměstnanců v kurzech zaměřených na obecné IT; měkké a manažerské dovednosti; účetní a ekonomické znalosti, technické a jiné odborné vzdělávání. Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávané pracovní činnosti. Do projektu bude zapojeno celkem 12 zaměstnanců žadatele. Projekt je z 85 % financován ze zdrojů EU.

Název projektu: Vzdělávání - fgFORTE
CZ.03.1.52/0.0/0.0/16_043/0005016
Období realizace: 1. 3. 2017 – 28. 2. 2019

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím